Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net

  • 40 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net Dubai, som ligger 6 km från Emirates golfklubb, erbjuder en privat pool. Wi Fi och en parkering finns också i den här lägenheten med 1 sovrum.

Den här 40 m² stora lägenheten erbjuder balkong, klädloge och ett komplett kök, samt bekvämligheter som luftkonditionering och tvättmaskin. En dusch erbjuds på boendet och garanterar en bekväm vistelse. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net har ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och ugn.

Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka Dubai International Stadium, ungefär 10 minuter med bil från lägenheten. 4 km från boendet hittar du Al Barsha dammpark. Om du har ett tidigt flyg från Dubai, ligger Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net 30 km från flygplatsen Dubai Creek SPB.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net Dubai
Escape24 Cozy Studio With City View In Jvc
Mobilpris

Escape24 Cozy Studio With City View In Jvc

6.3
Ganska bra 8 recensioner
323 m från boendet
USD 55 USD 50
per natt
Spacious 2 Bedroom With Big Balcony In Jvc
Mobilpris

Spacious 2 Bedroom With Big Balcony In Jvc

7.0
Bra 2 recensioner
554 m från boendet
USD 190 USD 171
per natt
Elegant Jvc 1Br Balcony, Pool Access, Parking
Mobilpris

Elegant Jvc 1Br Balcony, Pool Access, Parking

10
Exceptionellt 2 recensioner
612 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Dubai Creek SPB Flygplats
    29 km

    Tågstationer

    Business Bay Station
    17 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Transfer

    • Flygplatstransfer (mot avgift)

    Aktiviteter

    • Fitnesscenter

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • 24-timmars reception
    • VIP-incheckning/-utcheckning
    • Snabbincheckning/-utcheckning
    • 24-timmars säkerhet

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare

    För barn

    • Barnsängar

    Fritid

    • Utomhusbassäng

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Heltäckningsmatta

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net?
      Populära sevärdheter nära Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net inkluderar bland annat Al Barsha dammpark, Ski Dubai, The Montgomery – Dubai.
    • Hur stort är Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net?
      Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net har en total yta på 40 m².

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Dubai Creek SPB Flygplats
    29 km

    Tågstationer

    Business Bay Station
    17 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Relax & Recharge Studio Loft With Hanging Net Dubai
    100% Verifierade recensioner

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng